Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kullanım Koşulları

ModaBulteni.Net KULLANIM KOŞULLARI

ModaBulteni.Net ‘e üye olan / ziyaret eden kişiler aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılır :

 

ModaBulteni.Net direkt markalardan veya markaların pr şirketlerinden gelen basın bültenleri, üyelerinin tavsiye ettiği yerli ve yabancı internet sitelerinden kaynak göstermek kaydıyla yaptığı alıntı haber ve görselleri kullanıcılarına herhangi bir ücret karşılığı olmaksızın ulaştırmayı hedefleyen bir bilgilendirme portalıdır .

 

ModaBulteni.Net, içeriğindeki bilgilerin doğruluk ve güvenilirliğini; kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağını, bölünmeyeceğini, süresinde, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmez. İçerik bilgilerinin kullanılmasından doğan dolaysız veya dolaylı zararlardan sorumlu değildir.

 

ModaBulteni.Net, bu sitelerdeki malzemelerin kullanımı yada kullanım sonuçları, doğruluğu, kesinliği, güvenilirliği, zamanında olduğu ve sair hiç bir konuda garanti vermez.

 

Kullanıcılar, ModaBulteni.Net ‘in sağlamış olduğu bilgilerden yararlanmak suretiyle üçüncü şahıslardan almış olduğu mal ve hizmetlerdeki ayıplardan ModaBulteni.Net ‘in hiç bir surette sorumlu olmadığını, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde ModaBulteni.Net ‘e izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında ModaBulteni.Net ‘u şimdiden ibra ettiklerini kabul ve beyan ederler.

 

ModaBulteni.Net portalının tümü veya herhangi bir parçasının kopyalanması, satılması veya ticari bir amaç için istismar edilmesi yasaktır.

 

ModaBulteni.Net’e eklenen haber, yazı, görsel, yorum ve görüşler ile bunlarla birlikte sunulan isimlerin kullanım hakkı, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nda yer alan tüm malî ve bunlara bağlı haklar dahil olmak ve bunlarla sınırlı olmamak üzere, herhangi bir telif ücretine tâbi olmaksızın daimi ve gayrikabili rücu surette münhasıran ModaBulteni.Net ve ilgili kuruluşlarına aittir.

 

ModaBulteni.Net; üye yazarlarının internet, yazılı veya görsel medyadan edindiği haber veya bilgilerin ModaBulteni.Net ziyaretçileri ile paylaşmak amacıyla haber, yazı veya görsel içerikler eklediği ücretsiz bilgi paylaşım portalıdır. Üye yazarlar alıntı haber, yazı veya görsel içerikleri ModaBulteni.Net ‘e eklerken kaynak göstermek zorundadırlar. Ayrıca üye yazarlar ModaBulteni.Net ‘e T.C. Kanunlarına, Türk örf ve ananelerine aykırı içerik ekleyemezler. Sehven de olsa editörler veya ModaBulteni.Net yöneticilerinin; kaynak gösterilmeyen, T.C. Kanunlarına aykırı haber, yazı ve görsel içeriklerin onaylaması ve bu içeriğin ModaBulteni.Net ‘te yayınlanması durumunda herhangi bir uyuşmazlık halinde sorumluluk bu içeriği ekleyen üye yazara aittir. ModaBulteni.Net bu bağlamda hiçbir sorumluluk kabul etmez.

 

ModaBulteni.Net üye yazarları tarafından yayınlanması maksadıyla eklenen haber, yazı, resim, grafik vb. her türlü içerik üzerinde fikri hak sahibi olduğunu iddia eden kişiler, hak sahipliğini kanıtlar şekilde durumu derhal editörlerimize veya portal yöneticilerine bildirerek söz konusu içeriğin yayından kaldırılmasını istemek zorundadır.

ModaBulteni.Net

SON HABERLER