Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Hafif Dalgalı Saç Yapımı Video

Hafif Dalgalı Saçlar Video

Hafif Dalgalı Saçlar Video

avril-lavigne-sari-dalgali-sac

 

 

HAFİF DALGALI SAÇ YAPIMI

Geçmeyecek bir moda hafif doğal dalgalı saçlar. Kışın çok fazla tercih edilen hafif dalgalı saçlar yazında kendinden vazgeçirecek gibi görünmüyor. Hem saçlara hava katarken hem de verdiği dolgunluk hissi kişinin kendine güvenini arttırıyor. Bu doğal dalgaları elde etmek her saç tipi için aynı sonucu vermiyor kimi zaman yanlış kullanılan saç kozmetikleri ( sprey ) doğallıktan çıkarıyor. Hafif dalgalı saç yapımı için doğru yöntem ve saç kozmetiklerini yazımızda bulabilirsiniz.

 

Hafif Dalgalı Saç Yapımı

1- Hafif doğal dalgalı saçlar elde etmek istiyorsak

      önce saçımızı temizlememiz gerekir. Saçınızı şampuanlayın ardından saç tipinize uygun saç kremini kullanın ve mutlaka ılık su ile saçlarınızı yıkayın. kremin saçınızdan iyice gittiğine emin olun.

2- Saçınızın havlu ile suyunu aldırın ve hafif nemli kalana kadar doğal kurumasını bekleyin. Saçlarınızın kırılmaması için havlu ile işlemi kısa tutun ve fön makinesi ile kurutmayın.

3- Nemli saçlarınızı saç uçlarından başlayarak diplere doğru tarayın saçınız yıpranmaz ve kırılmaz. Elinize çok az miktarda saç jölesi alıp saçlarınıza eşit dağıtarak sürün. Saçınızın jöleyi iyice yemesini bekleyin.

4- Daha sonra elektriklenmeyi sağlamayacak bir bakım serumu alın ve saçlarınıza uygulayın. Saçınıza sürdüğünüz hiçbir kozmetiği saç derinize değdirmeyin.

5- Kurutma makinelerinde bulunan ve dalga yapmayı sağlayan difüzörü takın ve saçlarını bununla dalgalar oluşuncaya kadar tutun. Arda ellerinizle de saçlarınızı kavrayarak yukarıya doğru sıkın ve saçlarınız iyice kuruyana kadar bu işlemi yapın. Saçlarınız kuruduğunda görünen hafif doğal dalgalı saçlar sizi oldukça memnun edecek.

hafif dalgalı saç yapımı video