Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Festival modası

Festival dönemi geldi! Konserleri

Festival dönemi geldi! Konserleri geçtik, sıra festivallerde ne giyeceğinize karar vermeye geldi…

24784075

Malum festival modası kendi içinde apayrı bir dünya adeta. Madem festivale gidiyoruz çıkış noktamız “özgürlük” olsun. Ne giyerseniz giyin, o giydikleriniz size özgürlüğünüzü versin. Hareketlerinizi kısıtlamasın ki rahatça coşup zıplayıp eğlenip şarkı söyleyip dans edebilin. Bunları yapmadan festival olur mu hiç?

24783914

O sezonun trendi ne olursa olsun festivallerin trendi hiç değişmez. Orada her zaman bohem ve salaş bir hava hakimdir. Siz de stilinizle bu havaya ayak uydurmak isterseniz, püskül ve bohem desenleri es geçmeyin.

24783917

Bütün kış düşünüğ de giyemediğiniz yırtık jeanlerinizi ve makrome yeleklerinizi dolaptan çıkarın. İşte onların zamanı geldi. Renkli aksesuarlar ile biraz hareket kazandırın. Özellikle de bir çift tüylü küpeniz varsa mutlaka takın.

24783916

Festivallerin en sevdiğim yanı, havaların ısınmaya başladığı ama çok da bunaltmadığı dönemde olmaları. Böylelikle mini elbiselerinizin altına rahatça kovboy botlarınızı giyebilir, hem tiril tiril gezebilir hem de bacaklarınıza dikkat çekebilirsiniz.

24783914

Kıyafetlerde sade ve monokrom tonlardan şaşmayın ama aksesuarlarda istediğiniz kadar abartabilir ve parlak renklerin tadını çıkarabilirsiniz. Bileklerinizi boynunuzu kalabalık ve gösterişli aksesuarlarla donatın gitsin!

 

24783915