Dudak Dolgunlaştırma

Dudak Dolgunlaştırma

Yoğun damar yapısı ve hareketli  nedeniyle dudaklar, dolgu açısından özel geliştirilmiş hyalüranik asite daha doğal bir tepki verir. Dudakların tam ortasındaki alana, yani üst dudağımızın ortasıyla alt dudakta ona karşılık gelen yerin toplamından oluşan bölgeye dudak kalbi diyoruz. İşte bu bölgeyi hacim veren dolgu enjeksiyonu ile belirginleştirip kontur oluşturmak son derece popüler ve estetik bir yeniliktir. Dudak dolgusu küçük bir enjeksiyon gerektiren, doldurucu bir uygulama yöntemidir.

dudak-dolgunlaştırma-600x300

Dudakların ve dudak köşelerinin hassas bir şekilde düzenlenmesini sağlar.Dudağın hacim vermek için, içeriğinde mutlaka vitamin de barındıran hyalüranik asit kullanmak gerekiyor. Böylelikle ortaya doğru irileşen, nemli dudaklar elde ediliyor. Dudak dolgusu ile tüm ağız (kırmızı dudaklar ve kontürler) da uyumlu bir sonuç elde edilir. Dudak kontürünü yeniden belirleyebilir, hacmini artırabilir, dudak köşelerini doldurarak şekillendirebilir ve nemlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Dudakların etrafındaki hassas bölgenin tedavisi için özelolarak geliştirilmiş yeni bir formüldür. Yüksek oranda çapraz bağlarıyla, bozulmaya karşı dayanıklı ve çok daha uzun ömürlüdür. Dudak dolgusu yapılmadan önce dudak  bölgesine anestezis krem  uygulanır. Dudak dolgu maddeleri çok ince iğneler ile dudak içersine, konturlere dolgu maddesi enjeksiyonu yapılır.Uygulama yaklaşık 15-20 dk sürer. Bir sonraki enjeksiyon için önerilen süre 6-9 aydır. Dudakların hacmini artırabilir, dudak köşelerini doldurarak şekillendirebilir ve dudakların nemlendirilmesini sağlayabilirsiniz. Uygulama sonrası kişi sosyal hayatına dönebilir.

Alt Dudak Dolgusu

[youtube yxlb-Sy7kwk]

Üst Duda Dolgusu

[youtube ZebuRT6C7rs]

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum yazmak için giriş yapmalısın

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2015-09-04 10:11:56
duvar saatleri: çok teşekürler...
2015-05-19 14:04:27
2015-02-22 13:52:04
Rasel Sigorta