Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Burberry Çanta Modelleri

Burberry uzun yıllardır hizmet

Burberry uzun yıllardır hizmet veren ve öncü markalar arasında yerini almış hiçbir şekilde moda haftalarında geri planda kalmayan bir markadır.

0af90f34abde3e9fdc434021c40c160f44eb4a92

Büyük koleksiyonlara imza atmış ve yıllardır bütün havasını devam ettiren hatta klasik bir kumaş çizgisinin her dönem nasıl popüler olduğunu gösteren bu marka birçok alanda kendinden söz ettirmekte. Paris, Milano gibi önemli moda haftalarına sahip şehirlerin baş tacı olan ve dünyanın birçok alanında kendine ait mağazaları olan bu marka kadın erkek giyim ve aksesuarda oldukça başarılıdır. Hatta kraliyet koleksiyonu dahi olan bu marka özel üretimleri ile dikkat çekmektedir. Ayakkabıdan çizmeye kemerden çantaya monttan atkıya kadar üretimleri olan bu markanın sizin içinde birçok ürünü vardır. Parfümleri de oldukça yaygın kullanılan bu markanın her alanda kendini kanıtladığını görmemiz mümkün. Birçok kullanıcıya ulaşan ve her koleksiyonu büyük yankılar uyandıran markanın her koleksiyonu sabırsızlıkla beklenmektedir. Ve kadınlar için koleksiyonların en beklenen parçalarından biri çantalardır.

  • ÇANTA TRENDLERİ

Kahverengi üzerine şeritler ve birbiriniz dik kesen çizgilerin farklı renk kombinasyonlarını kullanan Burberrybunu çantalarında da sıkça kullanmaktadır. Çantaların kullanışlı yapılarını aynı zamanda şıklıkla kombine eden bu marka her seferinde daha güzel çanta modelleri ve kendine özgün modeller geliştirmektedir. Kon çantaları ve postacı çantalarını yaratırken kullandığı derinin çanta ile olan uyumu ve rengin bütünlüğünü bozmaması kaba durmaması son derece zarif bir görünüm sağlıyor.

 

Sadece tek kumaştan yararlanmayan Burberry ağırlıklı olarak kullandığı bu kumaş tipinden zaman zaman uzaklaşarak pembe ve kahverenginin deri buluşmasını kadife buluşmasını çantalarla bize sunuyor. Sepet ve kutu tipinde çanta modellerinde son derce başarılı olan marka standart kumaş desenini kullandığı çantalarda kullandığı derinin renklerindeki farklılıkla değişik tasarımlara imza atıyor. Aynı zamanda çantaların sadece şık görünmesini değil kullanışlı olmasını da amaçlayan marka bayanlara hizmet etmek için yaratılıyor.

 

Sevilen markanın en gözde ürünlerinden olan çantalar bu dönemde oldukça dikkat çekecek. Yeni koleksiyonda da farklı tasarımlara imza atan Burberry 2013 2014 sezonunda da kullanan bayanların kıskanılmasına neden olacak.