Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Asi gözler makyaja damga vurdu

Asi gözler bu sene

Asi gözler bu sene makyaja damgasını vuruyor… En güzel asi makyaj stillerini sizin için derledik…

Just Cavalli    

Çabasız güzellikteki bir şehir kızı. Makyajında yaşadığı hayattan izler taşıyor ve mükemmelliği bayağı buluyor. Just Cavalli 2014 makyajında cilde gençlik parıltısı yansıtan bir ürün uygulanırken gözlerde badem biçimi ortaya çıkarılmış. Mac kohl liner uygulanarak yapılan bu makyajda gözün iç kısımlarına uygulanan siyah kalem önemli bir nokta.

26294938

 

Carven

Carven 2014 makyajında makyaj artisti Nina Haverkamp alt göz kapağının içine siyah kalem uyguluyor. Grafik bir stilde uygulanan göz kalemi şehirli kız imajını pekiştiriyor.

26294932

Erdem

Erdem, asi göz makyajını monokrom kıyafetlerle kombinliyor.  Makyaj artisti James Karliardos, bu asi görünümü Nars smoky Duo far paletini kullanarak elde ediyor.  Bu makyajda yine göz pınarından dış kısma doğru siyah eyeliner uygulanarak alt göz kapağı vurgulanıyor.

Missonni

Missoni 2014 makyajınsa makyaj artisti Lucia Pieroni, üst göz kapağı ve göz pınarında sanatsal bir grafik yaratıyor. Hafif kuyruklu, net çizgilerle uygulanan eyeliner kedigözü etkisi yaratırken keskin hatlarıyla asi kız imajını ortaya koyuyor.

26294934

 

 

Herve Leger by Max Azria

Havalı kızların buğulu göz makyajını ele aldığı bu stilde Val Garland, taranmış kaşlar ve maskara uygulamayan kirpiklere yer veriyor. Üst göz kapağına inceden kalına doğru giden füme rengi sade bir göz kalemi uygulanıyor.

Roland Mouret

Val Garland, Roland Mouret makyajı için 90’ların minimal ama şaşırtıcı makyajını tekrar ele alıyor.  Allık, maskara ve ruj, temiz bir görünüm arayışı içinde oldukça sade uygulanıyor.  Göz kapağının içine ve üst kirpik çizgisine uygulanan likit göz kalemi gözlerin badem biçimini ortaya çıkarıyor.

26294935

 

Blugirl

İyi kızın, asi ve hırçın bir kişiliğe bürünmesinden yola çıkarak oluşturduğu makyaj stilinde Val Garland, Mac’in Kohl Power Eye Pencil ürününü gözün iç kısmına uyguluyor.  Uzun süre kalıcı eyeliner ise creme liner ile karıştırılarak alt göz kapağına ve üste uygulanıyor.

Makyaj artisti James Karliardos, gözde grafik kıvrımlar yaratıyor. Gözün alt kirpik diplerine siyah kalem uygularken, simsiyah bir eyeliner ile ince kuyruklu bir çizgi göz kapağının üstüne uygulanıyor. Bu makyaj stiliyle Rodarte’nin asi kızı hem sert hem de oldukça feminen bir görünüme sahip oluyor.

26294936