Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ananas Diyeti

Meyveler zayıflamanın temel gıdalarından

Meyveler zayıflamanın temel gıdalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Doğal yollar ile zayıflama denilince meyveleri aklınıza getirmelisiniz. Sizlere ananas diyeti ile nasıl zayıflanır bugün onu açıklayacağım. Hanımlar haydi internet başına!

Ananas diyetinin en önemli özelliklerinden bir tanesi hızlı ve kolay kilo vermek isteyenlerin tercih etmesidir. Ananas diyeti ile hem kolay hemde çok hızlı bir şekilde kilolarınızdan kurtulmak mümkün olacak. Uzmanların yaptığı açıklamalara göre bu diyet ile iki gün içerisinde üç kilo kadar vermek mümkün.

Ananas Diyeti

Hızlı ve kolay bir şekilde kilo verdiren diyetler içerisinde olan Ananas Diyeti, sadece 2 gün olacak şekilde yapılmaktadır. Bu diyet şok diyetler içerisinde yer alır, bu şok diyeti uygulayınca iki gün içerinde üç kilo vermenin mümkün olduğu söylenmektedir. Diyeti uygularken oldukça dikkatli olmanız gerektiğini de belirteyim. Dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan birisi de diyeti sadece 2 gün boyunca uygulamak olduğunu not edin. Eğer diyeti 2 günden fazla yaparsanız sağlığınız için tehlikeli olabilir. Diyeti uyguladıktan sonra işe yaradığı için tekrar yapmak istiyorsanız aradan biraz zaman geçmesini bekleyin ve diyeti daha sonra uygulayın bu sağlığınız için daha güvenli olacaktır.

Ananas Diyeti Nasıl Uygulanır ?

– Sabah kahvaltı yaparken 250 ml. ananas suyu içmelisiniz. Kepekli ekmek, zeytin, peynir yada yumurta gibi besinleride kahvaltı da bulundurmalısınız.

– Ara öğünlerde ya da karnınızın acıktığını hissettiğiniz zamanlarda 100 gram olacak şekilde ananası tüketebilirsiniz.

– Öğle yemeği öncesinde, sabah kahvaltısında içildiği kadar yani 250 ml. ılık ananas suyu içilir. Ananas suyunu içtikten 15 dakika kadar geçince hafif bir öğle yemeği yemeye başlayabilirsiniz. Öğle yemeği bittikten yine 15 dakika kadar geçince aynı şekilde 250 ml. ılık ananas suyunu tekrar için.

– Akşam yemeğini yedikten sonra biraz bekleyin ve kendinizi rahatlatın belli bir süre geçtikten sonra, 300 gram taze ananas tüketin. Bu diyeti egzersiz ve yürüyüşlerle yapmanız çok daha iyi ve sağlıklı olacaktır.

Ananas diyeti ile nasıl zayıflanır makalemizde sizlere hızlı kilo vermek adı altında zayıflama diyetleri paylaşıyoruz. Bizleri takip etmeye devam edin.