Sizin Gelinliğiniz Hangisi?

Sizin Gelinliğiniz Hangisi?

Sizin Gelinliğiniz Hangisi?

Düğün sezonu yaklaşıyor, bu yıl düğün yapacak olanlar için ise gelinlik seçme zamanı! Peki, seçtiğiniz gelinliğin karakterinizi yansıttığını biliyor muydunuz? Onlarca model arasından tek bir tanesine aşık olmanızın sebebi gelinliklerde kendinizden bir şey bulma arzunuz.

Sizlere seçeceğiniz gelinlik modelleri için kişiliğinizden yola çıkarak tercih yapabilmeniz için birkaç ipucu hazırladık. Bakalım sizin gelinliğiniz hangisi?

Kısa Gelinlikler

Çok sıra dışısınız, klasik şeyler hiç size göre değil! Farklı olmak sizin doğanızda var ve bu farklılığınızı gelinliğinize de yansıtmak istiyorsunuz.

Sade Gelinlikler

Moda konusunda zirveye ulaşmış, modern bir tarzınız var. Sadeliğin yarattığı şık görünümün farkında olan biri olarak günlük yaşamda da sade giysiler seçiyor ve bütün dikkatleri üzerinizde topluyorsunuz. Sade bir gelinlik ve sade bir saç modeliyle kuğu gibi görüneceksiniz.

Kabarık Gelinlikler

Gösteriş sizin işiniz! Yıllarca beklediğiniz o özel gününüzde tüm gözler üzerinizde olsun istiyorsunuz. Gelinliğiniz göz kamaştıracak ve bütün dikkatleri çekeceksiniz.

Balık Gelinlikler

Vücut hatlarınıza güveniyorsunuz, fiziğiniz çok güzel ve siz de bunu düğününüze yansıtmayı istiyorsunuz. İncecik belinizi ve dolgun kalçalarınızı ortaya çıkarabilecek tek model olan balık kesim gelinlik sizin vazgeçilmeziniz olacak.

Tek Omuzlu Gelinlikler

Yunan tanrıçalarını andıran tek omuzlu gelinlikler bu yıl çok moda ve siz de böyle bir model seçerek moda tutkunu olduğunuzu kanıtlıyorsunuz. Özel gecenizde bir tanrıça gibi olmak sizin hakkınız!

Gelinlik Modellerimizi görmek için TIKLAYIN.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2015-09-04 10:11:56
duvar saatleri: çok teşekürler...
2015-05-19 14:04:27
2015-02-22 13:52:04
Rasel Sigorta