Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Saç Türlerine Göre En Çok Tercih Edilen Şampuanlar

Saç Türlerine Göre En

Saç Türlerine Göre En Çok Tercih Edilen Şampuanlar

Kadınların bakım konusunda en zorlandığı konu saçlarıdır. Çünkü saçlar bakımı ihmal edilmesi üzerine bir de çok sık şekillendirildiğinde fazlasıyla yıpranmaktadır. Günümüzde birçok bayan saçlarını hemen her gün şekillendirmektedir. Haliyle ısıya fazla maruz kalan saçlar zamanla sağlıklı görüntüsünü de kaybetmektedir. Saç bakımının doğru yapılması için önce saçlar eski sağlığına kavuşturulmalı sonra saç tipine uygun ürünler kullanılmalıdır.

  • Yıpranmış Saçlar için Loreal Pro Fiber Reconstruct

Ürün, aşırı derece yıpranmış saçlar için merhem niteliğindedir ve kullanımı son derece kolaydır. Klasik şampuanlar şeklinde kullanabilirsiniz. Ancak şampuanın devam ürünlerini de edinerek saç bakımınızı tam anlamıyla yapabilirsiniz. Ürün saçlara dolgunluk verirken ayrıca elastiklik sağlamaktadır. Derinlemesine bakım yaptığı için yıpranmış saçlarla birlikte boyalı saçlar için de uygundur.

  • Kalın Telli Saçlar için Wella Brilliance Şampuan

Şampuan, kalın tellere sahip bayanların kullanımı için birebirdir. 250 ml olarak satışa sunulan şampuan, kalın telli saçların zorluklarını en hafif hale getirmek üzere tasarlanmıştır. Kalın saç tellerinin şekil alması, derinlemesine temizlenmesi diğer saç türlerine göre daha zor olabilir. Wella bu ürünü ile bu sorunları hafifletebilecek etkilere sahiptir.

  • İnce Telli Saçlar için Yves Rocher Shampooing Texturisant

İnce telli saçların en büyük sorunlarından birisi hacimsizlik olarak kabul edilebilir. Yves Rocher’in, %98 doğal içeriğe sahip bu ürünü ile saçlara dolgunluk vermeniz mümkündür. Ancak ürünün bir diğer en önemli özelliği bu dolgunluğu verirken ağırlık hissi vermemesidir. Organik ebegümeci kullanılarak üretilen şampuan uygun fiyatıyla da dikkat çekicidir.

  • Kuru ve Yağlı Saçlar için Kullanılabilecekleriniz

Kuru ve yağlı saçlar için ortak olarak kullanılan bir ürün mevcut değildir. Her saç tipi için uygun bir ürün mutlaka vardır. Kuru saçlar için Yves Rocher’in devrim yaratan ürünü Purifying Shampoo; yağlı saçlar için Yves Rocher’in Nutri-Silky Treatment Shampoo kullanılabilir.