Saç Telini Kalınlaştıran Doğal Maskeler

Saç Telini Kalınlaştıran Doğal Maskeler

Saçların sık bir şekilde boyanması, aşırı stres, yeterli bakımın yapılmaması gibi nedenlerden dolayı saç tellerinde incelme görülmektedir. Sağlıklı bir saç görünümüne neden olan bu incelemelere dur demek için çeşitli yöntemleri kullanabilirsiniz. Hem yaşam tarzınızda yapacağınız birtakım değişiklikler, hem de doğal maskeler sayesinde sizler de hedefinize ulaşabilirsiniz. Saç telini kalınlaştıran doğal maskeler ve bazı çözüm önerilerini sizlere bu yazımızda aktarmaya devam ediyoruz.

Saç Telini Kalınlaştıran Yöntemler

Bayanların saç telini daha kalın ve hacimli hale getirmek için saç derisine masaj yapmalarının, şampuan ve saç kremi seçiminde dikkatli olmalarının ve tarak seçerken geniş dişli olanlarını seçmelerinin etkili olacağını söyleyebiliriz.

Saç Telini Kalınlaştıran Doğal Maskeler

Bunun dışında yumurta sarısından, zeytin yağından, jojoba yağından veya sirkeden hazırlayacağınız doğal maskeleri kullanabilirsiniz. Bu ürünlerin her birini sade olarak saç diplerinize yedirmeniz halinde düzenli kullanımlardan sonra sizler de saç telinizdeki kalınlığı fark edebileceksiniz. Yaklaşık 20 dakika bekleteceğiniz bu ürünlerden hazırlamış olacağınız maskeler, saç telinizi kalınlaştırma aşamasında son derece işinizi kolaylaştıracaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2015-09-04 10:11:56
duvar saatleri: çok teşekürler...
2015-05-19 14:04:27
2015-02-22 13:52:04
Rasel Sigorta