Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Pratik ve Etkili Kalem Ruj

Tempolu bir hayat içerisinde,

Tempolu bir hayat içerisinde, hepimiz aynı derdi çözmeye çalışıyoruz: Günlük işlerin peşinden koştururken bakımlı olmayı başarmak…
Bobbi Brown’un, moda haftalarından esinlenerek ortaya çıkardığı çift fonksiyonlu, çok yönlü ‘Art Stick’ işte bu ihtiyacımızı birebir karşılayacak türden pratik ve etkili bir ürün. Art Stick’i uygulamak kalem kadar kolay. Üstelik etkisi de ruj kadan zengin! Zengin renk pigmentleriyle son derece kalıcı olan bu ürün, besleyici içeriğiyle dudakları yumuşatıyor. Üstelik etkili bir biçimde sürmek için de bir fırça ihtiyacınız yok!

NASIL ÇALIŞIR?
Kalemin Shea Butter ve doğal yağların karışımından oluşan içeriği, yumuşaklık ve rahatlıkla uygulama seçeneği sunuyor. Yoğun renk pigmentleri ve formulündeki içerik ile 6 saat boyunca kalıcılık sağlıyor. Dahası, kaleminizi hem ruj gibi hem de dudaklarınızı çerçeveleyip daha vurucu bir görüntü kazanmak için dudak kalemi olarak uygulayabilirsiniz.
Dudakların etrafını Art Stick’le belirginleştirdikten sonra, içini yine aynı şekilde doldurup daha kalıcı ve seksi bir görünüm yakalayabilirsiniz. Daha etkili ve vurucu bir görünüm mü istiyorsunuz?
O zaman Bobbi Brown uzmanlarının tavsiyesi Art Stick’i uyguladıktan sonra üzerine bir de Crystal Lip Gloss sürüp dudaklarınıza parlaklık kazandırmanız…

 

09-03-2014-17-37-31bobbi

 

 

Fiyatı: 80TL