Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Parıldayan Saçlar İçin Doğal Çözümler

Hiç şüphesiz her kadının
Hiç şüphesiz her kadının hayalleri arasında yer alan ışıldayan saçlar, günümüzde kötü çevre koşulları ve yetersiz beslenme gibi faktörler nedeniyle gün geçtikçe sahip olunması daha da zor bir hale gelmektedir. Fakat yine de parlayan saçlar için doğal yöntemler sayesinde isteyen tüm bayanların saçlarını çok daha parlak ve ışıl ışıl bir görünüme kavuşturmaları mümkün olabilir.

Saç Parlatan Mayonez

Yağlı görüntüsü ile pek çok kişinin uzak durmak istediği mayonez, aslında parlak saçlar için ideal çözümler arasındadır. Parıldayan saçlar için mayonez kullanımında 1 kavanoz mayonez ile nemli saçların yıkanması ve akabinde fön makinesi ile kurutulması yeterlidir. Mayonezin saçta kalma süresini 20 dakikaya ayarlamak ise alınan sonucun çok daha verimli olmasını sağlayabilir.

Siyah Çay ile Işıldayan Saçlar

Parlayan saçlar için doğal çözümlerden birisi de siyah çaydır. Saç parlatma özelliğinin yanı sıra dökülme durdurucu etki de gösteren siyah çay, kaynar suyun içerisine 2-3 poşet olacak şekilde konulduktan sonra demlenebilir ve demli hali ile nemli saçlara uygulanabilir.

Işıltılı Saçlar İçin Elma Sirkesi ve Bal

Elma sirkesi ve bal formülü için ufak boy bir sprey şişesinin içerisine şişeyi tamamen dolduracak şekilde döküldükten sonra saçların bu karışım ile yıkanması yalnızca bir işlemde dahi ışıldayan saçlara sahip olunmasını sağlayabilir.