Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kolay Oje Sürme Teknikleri

1 – Kadınların olmazsa

1 – Kadınların olmazsa olmaz uygulamalarından biri de oje sürmektir…

Kolay Oje Sürme Teknikleri

Oje sürmek birçok kadın tarafından oldukça zahmetli görülen bir iş! Genel anlamda da oje sürüldükten sonra kuruması veya kuruma sırasında başka bölgelere bulaşması sebebiyle tam anlamıyla istenilen sonucu elde etmenin oldukça zahmetli ve sorunlu bir iş olduğunu bilmekteyiz. Sunacağımız yöntemler ile birlikte artık kolay oje sürme teknikleri ile ilgili bilgi sahibi olabilecek, en ince ayrıntısına kadar da bu problemler ile alakalı destek alma şansına ulaşacaksınız!

Birçok hanıma işyerinde, evde, boş vaktinde, seyahatte, molalarda veya istediği herhangi bir aralıkta kolay ve kalıcı oje sürme yöntemlerini sunuyoruz! Artık oje sürmek sizler için dert olmaktan çıkıyor ve oldukça kolay bir şekilde oje sürme tekniklerine ulaşabiliyorsunuz! Gelin, bu yöntemi maddeler halinde inceleme fırsatı bulalım!

5 Adımda Sağlıklı Oje Sürme!

  1. Oje altına baz kullanın! Özellikle koyu renk ojeler tercih ediyorsanız hem kalıcı, hem de tırnaklara oluşabilecek lekelerin önüne geçmek adına oldukça önemli bir faktördür. Bu yüzden baz kullanmayı mutlak suretle atlamamalı ve doğru şekilde tercih etmelisiniz!
  2. Oje sürerken boyayı olabildiğince dikkatli kullanın! Yani fırça ile çok almak sizler için katkı sağlamayacaktır. Bu yüzden ne az, ne de çok… Orta karar alarak boyama işlemlerini sağlıklı bir şekilde tamamlamakta fayda var.
  3. Tekrar oje üstüne baz kullanın! Bu kalıcılığını ve uzun süre kullanımını tetikleyen bir formüldür!
  4. Her gün baz sürmeyi ihmal etmeyin! Tırnaklarınız ojesiz olsa da kısmen baz sürmek sizlerin olumlu sonuçlar alabilmeniz neticesinde oldukça faydalı bir işlem türüdür. Bu yüzden sık sık baz sürmeyi ihmal etmemek olumlu sonuçlar almanızı da tetikleyecektir!
  5. Tırnaklarınızı dinlendirmeyi ihmal etmeyin! Her gün oje sürmeyin, haftada 5 gün sürüyorsanız, mutlaka 2 gün ojesiz bir şekilde gezin. Çünkü tırnaklar ne kadar dinlenirse, o kadar canlı kalır. Bu da sizler için doğru sonuca ulaşmanızda ve oje sürdükten sonra dilediğiniz gibi bir gösteriş yakalamanızda yardımcı bir durumdur!

5 adımda sizler için kolay oje sürme tekniklerini gözden geçirdik ve bu konular ile alakalı bilgi sahibi olduk. Sunduğumuz formüller neticesinde artık kolay oje sürme teknikleri günümüze kadar ulaşıyor, sorunsuz bir şekilde de oje sürme teknikleri ile alakalı bilgi sahibi olabiliyorsunuz! Her daim sizleri bilgilendirecek yazılar sunmak üzere çalışan editör kadromuz, pek çok hanım için hayat kurtarıcı bölümleri buluyor ve tespit ederek sunma işlemlerinden kaçınmıyor!