Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kıyafete Uygun Aksesuar Seçimi

Şık ve güzel görünümlerine

Şık ve güzel görünümlerine her daim özen gösteren bayanlar için en önemli şeylerden birisi de kıyafete uygun aksesuar seçimleridir. Çoğunlukla kafa karıştıran ve bayanları zor durumda bırakan bu seçimler konusunda tavsiyeye ihtiyaç duyanlara ise en doğru aksesuar seçimleri konusunda bazı ufak ipuçları verilebilir.

Kıyafete Uygun Aksesuar Nasıl Seçilir?

Kıyafete uygun aksesuar seçimlerinde öncelikle vücudun tanınması ve buna uygun bir giyim tercihi yapılması gerekmektedir. Çünkü vücut yapısına uyum sağlayan doğru kıyafetlere eklenecek aksesuarlar ile her kadın mükemmel bir görünüme sahip olabilir.

Sade giyinmekten hoşlanan bayanlar, kombinlerini gösterişli aksesuarlar ile taçlandırabilir ve ideal bir görüntüye kavuşabilir. Kıyafete uygun aksesuar seçimleri arasında özellikle kış mevsiminde tercih edilebilecek deri eldiven ya da kürkten üretilen boyunluklar ile sade kombinlerin hareketlendirilmeleri sağlanabilir.

 

Yaz aylarında sade giyinmeyi tercih eden bayanlar, ince bileklikler ve şık gözlükler ile kombinlerini tamamlayarak mükemmel bir moda gurusu olabilir. Balıkçı yaka kazaklar kış aylarında metal aksesuarlar ile ideal bir kombin haline gelebilirken yaz aylarında sporcu atleti görünümündeki üstler otantik kolyeler ile eşsiz bir uyum yakalayabilir.Kıyafete uygun aksesuar seçimlerinde sadelik yerine daha gösterişli kombinler yapmayı seven bayanlara giysilerinin üstlerine alabilecekleri bol şallar önerilebilir. Düz ve desensiz kıyafetler için desenli şal kullanımı tavsiye edilebilirken tam tersi durumda ise desenli giysilere düz renkte şal kullanımı ideal bir tercih olabilir.