Kaş Güçlendiren Bakım Kürü

Kaş Güçlendiren Bakım Kürü

Her derde deva olan sarımsak, uzun yıllardan beri farklı pek çok sağlık ürününün de ham maddesi olarak kullanılan mucizevi bir bitkidir. Günümüzde vücut yüzeyinde yer alan saç ve kıl köklerini güçlendirmesi ile birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen bu şifa kaynağı, kaş güçlendiren bakım kürü olarak da başarıyla uygulanabilmektedir.

Kaş Güçlendiren Bakım Kürü Nasıl Yapılır?

Kaş güçlendiren bakım kürü için sarımsağın muazzam etkilerinin yanı sıra destekleyici olarak kullanılması gereken birkaç malzeme daha bulunmaktadır. 1 çay kaşığı çam balı, 1 çay kaşığı tatlı badem yağı ve 1 diş sarımsak ile hazırlanabilecek olan bu kürde, sarımsakların öncelikle çok ince dilimlenmesi ve hatta mümkünse tamamen ezilmesi gerekmektedir. Daha sonra ise içerisine birer çay kaşığı çam balı ile tatlı badem yağı atıldıktan sonra homojen bir karışım elde edilene kadar karıştırılmaya devam edilmelidir. Hazırlanan karışım kaş güçlendirmesi amacıyla dikkatli bir şekilde iki kaşa da yedirilmeli ve 1 saat bekletildikten sonra yıkanmalıdır.

Kaş güçlendiren bakım kürünü haftada en az 2 kere uygulamak, ortalama 1 ay içerisinde çok daha gür ve sağlıklı kaşlara sahip olunmasına imkân verecektir. Kaş güçlendiren bakım kürünün etkisini arttırmak isteyenler ise karışımı sabah ve akşam olacak şekilde günde 2 kere kaşlarına sürebilirler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Yorumlara Kapalıdır

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM
2015-09-04 10:11:56
duvar saatleri: çok teşekürler...
2015-05-19 14:04:27
2015-02-22 13:52:04
Rasel Sigorta