Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Güzellik & Bakım 2014 Fuarı’na siz de davetlisiniz

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası

İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı, 13-16 Mart 2014 tarihleri arasında Güzellik & Bakım 2014 Fuarı’na ev sahipliği yapıyor.

618805778715

Tam 22 yıldır büyüyerek ilerleyen Güzellik & Bakım Fuarı bu yıl da sektörün önde gelen firmalarını misafir ediyor. Ziyaretçilerin karşısına yeni ürünler ve güzellik bakım yöntemleri ile çıkacak olan fuarın katılımcıları arasında 100’ü aşkın Türkiyeli firma ve kurulacak özel pavilyonlarda ise birçok İtalyan ve Koreli firma bulunuyor.

SAĞLIKLI BİR CİLT, IŞILDAYAN BİR GÖRÜNÜM YAKALAMA FIRSATINI SUNAN FUAR
Güzellik, medikal estetik, kozmetik, spa ve wellness dünyasındaki lider firmalar, bu fuarda ziyaretçilere bakım ve eğitim programları, güzellik yöntemleri, çeşitli ürünler ve daha pek çok yenilik sunuyor.

Çok geniş bir yelpazeye kapılarını açacak olan fuar; cilt bakımı ve güzellik alanında uzman estetisyenler, dermatologlar, doktorlar, eczacılar ve kuaförlerden son yenilikler ve uygulanan yöntemler hakkında bilgi ve tavsiye alma fırsatlarını ziyaretçileri ile paylaşıyor.

FUAR’DA YARIŞMA DA VAR! 
Güzellik & Bakım 2014 fuarı’nda oluşturulacak “buluşma noktası” alanında Avrupa’da tanınmış İtalyan saç tasarımcıları 4 gün boyunca showlar gerçekleştirecekler. Bununla birlikte Make-Up Championship’te “CAT WALK” temasıyla yarışmacılar podyum makyajına yönelik hünerlerini sergileyecekler. Yarışmada birinci gelen, Avrupa finallerinde yarışma hakkı kazanacak.

Güzellik & Bakım’ın bu yıl ev sahipliği yapacağı İstanbul Kadın Kuaförleri ve Manikürcüleri Odası Genel Kurulu, 1500 profesyonel ziyaretçiyi de beraberinde getiriyor.