Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Evlilikte Erkeği Elde Tutmanın Yolları

Şimdi evlilikte herkesin malumu

Şimdi evlilikte herkesin malumu olan kavgalardan biri de senin sözün geçecek yok hayır benim dediğimi yapacaksın tarzında olan tartışmalardır. Ki biz buna kadınlar literatüründe “evlilik yuları kimde olacak savaşı” adını veriyoruz. Böyle çetrefilli yollara girmeye gerek yok ki.

Evli kadınların potansiyeline bakılırsa olayı bu noktaya kadar getirebilme yeteneklerine şapka çıkarsak ta dikkat edeceği bazı noktalarda erkeği elde tutmak o kadar da zor değil aslında. Bunun için ortalıkta bas bas benim dediğim olacak diye bağırmanıza gerek yok, sevgili kadınlar sadece buraya kulak verin yeter.

*Öncelikle yatak biti olmaya hazırlanın. Yani hemen kötü düşünmeyin canım. İsteklerinizi eşlerinize gece yastığa başınızı koyduğunda söyleyin ve eşref saatlerini iyi planlayın ki sizle uğraşmaya mecali kalmadığı sırada tüm isteklerinizi yerine getirecektir.

* Ortalıkta size göre yanlış bir şey yapıyorsa asla başkasına şikâyette bulunmayın, eve geçtiğinizde toplum içinde şişirdiğiniz egoyu biraz indirebilir ve gerçekle yüzleşmesini sağlayıp öyle bir tatlı dil kullanmalısınız ki onu vicdanıyla baş başa bırakmalısınız. Unutmayın her aslanın kalbi yumuşacıktır yalnız öyle egoları vardır ki sırf bu yüzden pençelerinden kurtulamazsınız. Önce egosunu toplum içinde şişirin daha sonra ayar çekersiniz nasılsa.

*Ve sevgili bayanlar erkeklerin dışarıda arkadaşlarıyla vakit geçirmesine izin verin. Yedi yirmi dört kedi gibi yanınızda taşıyacağınız aksesuar olmadığının farkına varın. Ona sizinle paylaşacağı olayları yaşamasına izin verin. Kendi hayatlarınızda özel olan bazı şeyler hep kalsın ki evliliği canlı tutsun. Hep birbirinizin özelini merek edin. Flört dönemlerinde olduğu gibi, yaşadığı duyguların perçinleneceği olaylar yaratın.

*Bir de romantizmden bahsedeceksek erkeğe önce siz adım atmalısınız. Hiçbir insan yoktur ki şımartılmaktan hoşlanmasın.  O halde bir günde siz ağzınıza gül alıp eşinizi uyandırın dırdırı bir kenara bırakın. Bu kadar zor olmasa gerek. Ne gerek var bunca oyuna, hele ilk siz bir yapın yapacağınızı, gerisi çorap söküğü gibi gelecektir.

Evlilikte erkeği elde tutmanın en önemli sırrı ona güvenmek ve bunu hareketlerinizle belli etmek, şımartmak ve biraz da egosuna bazı hileli hareketlerde bulunmak. Bitti ötesi sultanlar gibi yaşam…