Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Deri Tanıtım Grubu Franca Sozzani’yi Ağırladı

Deri Tanıtım Grubu ile

Deri Tanıtım Grubu ile iş birliği görüşmeleri yapmak üzere İstanbul’a gelen Vogue İtalya’nın ünlü genel yayın yönetmeni Franca Sozzani Fashion Week Moda Haftası’na katıldı.

 

Türk derisini Uluslararası arenada tanıtmak üzere iç ve dış pazarda çalışmalarını sürdüren Deri Tanıtım Grubu ile iş birliği görüşmeleri yapmak üzere İstanbul’a gelen Vogue İtalya’nın ünlü genel yayın yönetmeni Franca Sozzani Fashion Week Moda Haftası’na katıldı. Deri Tanıtım Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte olduğu etkinlikte Sozanni, Türk moda tasarımcılarının defilelerini beğenerek izledi.

deri-tanitim-grubu-franca-sozzani-yi-agirladi

Franca Sozzani, İstanbul Fashion Week kapsamında Tuba Erkin ve Deri Tanıtım Grubu tarafından deri ve kürk temini ile koleksiyonlarının üretimi konusunda desteklenen moda tasarımcısı Atıl Kutoğlu‘nun defilelerini Deri Tanıtım Grubu Başkan Yardımcısı Süleyman Tahiroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Ruken Mızraklı ve Ali Murat Kızıltaş ile izledi.

Sozzani’ye Fashion Week’te eşlik eden DTG Yönetim Kurulu Üyesi Ruken Mızraklı, “Defileleri birlikte izledik ve büyük keyif aldık. Franca Sozzani, Türk tasarımcıları yakından takip ediyor ve çok başarılı buluyor. Bir moda devinden bunları duymak, ülkemiz adına gurur verici” dedi.